I.TAEKWONDO PLES je zbrusunová událost a tak Vás možná napadá spousta otázek (co na sebe?, mám si objednat jídlo?, nocleh?), proto jsme vytvořili tuto stránku, kde zodpovíme ty nejčastější. Pokud máte otázku, která zde není, prosím napište nám.

 

 • Bude na místě možnost objednání teplého jídla?
  Ano. V průběhu celého plesu bude otevřena restaurace hned vedle hlavního sálu, kde bude možno si až do 23h objednávat. Na výběr bude kromě zelné polévky také smažený kuřecí řízek, vepřová kotletka nebo smažený sýr.

 

 • Mám přijít v doboku?
  Heslem letošního ročníku je ,,Ve stylu černých pásů“ a přesto, že to možná naznačuje vhodnost doboku či kimona není to rozhodně povinností. Fešácký oblek či plesové šaty budou jistě dobrou volbou a pokud k nim kreativně přidáte svůj těžce vydřený pás v bojovém umění možná budete i královnou či králem plesu.

 

 • Je ples veřejně přístupný nebo na něj mohou jen taekwondisté?
  Sami taekwondisté jsou skvělá parta, která moc ráda poznává nové lidi. Ples je otevřený všem, kteří mají zájem o netradiční událost, kterou I.TAEKWONDO PLES určitě je.

 

 • Ubytování?
  Pro vzdálenější máme tip na nocleh – Prestige Tennis Park je útulný penzion blízko místa konání plesu a zároveň svou lokalitou a zázemím vybízí k aktivnímu odpočinku po náročném večeru :-). Doporučujeme objednávat přes booking.com, kde je možné zajistit výhodnější cenu.