Je nám ctí Vám představit naše partnery, bez kterých by ples neměl tu správnou šťávu. Mezi naše partnery patří především společnosti, s kterými již spolupracujeme a máme záruku kvalit jejich služeb čí výrobků. Zároveň se snažíme držet patriotismu a proto spolupracujeme především s lokálními firmami a s hrdostí je doporučujeme.

 

 

Cirkus trochu jinak  – je zábavní, umělecká a artistická společnost. Od roku 2006 tvoří nové originální choreografie především v oblasti umění nového cirkusu. Očekávejte neočekávané, tohle uskupení si pro Vás připravilo nevšední zážitek.

 

Vemena – pokud jste někdy opravdu chtěli zažít chuť kvalitního sýru společně s luxusním vínem z Francie od Piera Richarda nebo Gerarda Depardieau určitě jste narazili na jedinečný Boutique Gurmán, obchod s jedinečným sýrářským sortimentem. Můžete se těšit na jejich pochutiny i u nás.

 

BackFist – je libo pořádnou rukavici na Vašeho soupeře? Není problém…představujeme Vám BackFist ! Je nám ctí spolupracovat s progresivní značkou, která umí taekwondisty (a nejen je) ,,hodit do gala“!!  Česká značka, nadupané doboky a originální chrániče, které možná ulovíte i Vy v naši tombole!

 

MaToDesign alias Martin Tomášek je grafik a designér, jehož rukopis můžete vidět také na většine tiskových materiálů. Jeho práce však zdaleka nekončí pouze u designu a pro své klienty umí Martin navrhnout kompletní brand.

 

Ippon – shop pro bojové sporty je dlouholetým partnerem veškerého dění v obalsti bojových sportů především v MS kraji. Chcete-li kimono, boxerské rukavice nebo katanu tohle je ten správný obchod a zároveň e-shop, který je zárukou kvality. V tombole na Vás čeká několik poukazů na příslušenství pro bojová umění.

 

Pila Raškovice jest podnik s dlouholetou tradicí, historické prameny sahají až do roku 1832, kdy se Jan Foldyna I. vyučil bednářem. V současnosti vyrábí převážně stavební řezivo. Pila Raškovice věnovala do tomboly několik hlavních cen.

 

CTJ Art Production – kreativni umělecká, produkční a marketingová agentura. Spolupracuje se špičkami z umělecké branže a produkčně zajišťuje řadu akcí nejen v Moravskoslezském kraji. Tihle lidi umí dělat eventy :).